20-08-2018

Bekijk vanaf nu het TEC Journaal!

In deze tijd zien we elkaar helaas minder vaak dan we zouden willen. Toch houden we je heel graag op de hoogte van wat er in ons dorp rond Traaise energie gebeurt. Daarom is er vanaf nu elke drie weken het TEC Journaal. Lekker makkelijk vanachter je computer te volgen, op een door jou gewenst moment.

Met:
Kort nieuws – Als Terheijdenaar mag je dit echt niet missen
De vraag van – Een jonge dorpsbewoner aan het woord
Hoe & wat met? – Het hart van de uitzending, waarin we een actueel onderwerp uitdiepen
Aan de slag met energiebesparing – Wist je dat dit enorm leeft in Terheijden?
Het weerbericht – Is en blijft tenslotte het meest besproken onderwerp aller tijden

Bekijk hier uitzending 1, met onder meer Pim de Ridder die vertelt over Zonnepark de Bergen. Hoe gaan we verder nu de rechter een streep haalde door onze bouwvergunning?

Verder aandacht voor het succes van de Energiebespaarbox, in Terheijden aangevraagd door maar liefst 30% van de huishoudens. Zaterdag 28 november bezorgen onze vrijwilligers de boxen thuis. In de uitzending vertellen we je er meer over.